Комп’ютерний інжиніринг в механіці
Код спеціальності: 131
Спеціальність: Прикладна механіка
Освітня программа: Комп’ютерний інжиніринг в механіці
Перший предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Українська мова (0.3)
Другий предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Математика (0.5)
Третій предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Історія України (0.2)
Четвертий предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Іноземна мова (0.25), Біологія (0.2), Фізика (0.5), Хімія (0.2), Українська література (0.2), Географія (0.2)
Додаткові вимоги: Мотиваційний лист
Бакалаврська освітня програма “Комп’ютерний інжиніринг в механіці” – одна з найбільш наукоємних і цікавих в області технічних наук. Її основна мета – підготовка фахівців у галузі сучасних комп’ютерних технологій для виконання різноманітних інженерних і наукових досліджень, комп’ютерного моделювання, проектування, оптимізації і розрахунку машин.
Студенти напряму вирішують завдання практичного проєктування, методів комп’ютерного моделювання та розрахунку виробництва технічних систем і їх експлуатації. Під час навчання студентам надається можливість отримувати практичні навички роботи в сучасних САD / САE (Solidworks, ANSYS, PYTHON, Autocad, Inventor та ін.) системах. Все це дозволяє отримати високий рівень знань у напрямку роботи з комп’ютерною технікою в областях проєктування та моделювання складних технічних систем та процесів.
Отримавши диплом, випускники можуть працювати інженерами-дослідниками та науковими співробітниками у науково-дослідних інститутах, вищих навчальних закладах і лабораторіях; керівниками та інженерами у розрахункових відділах та конструкторських бюро машинобудівних підприємств, фахівцями з експлуатації й обслуговування насосного та компресорного обладнання, програмістами в IT компаніях.
Отримавши диплом зі спеціальності 131 «Прикладна механіка» ОП «Комп’ютерний інжиніринг в механіці», випускники стають справжніми професіоналами галузі, що дозволяє з легкістю знайти затребувану роботу на провідних підприємствах України та світу. Широкопрофільний характер спеціальності формує потужне підґрунтя для самореалізації студента в якості керівників наукових проєктів, конструкторів-дослідників, спеціалістів з розрахунків на міцність, програмістів.
Професії:
- інженери-дослідники;
- наукові співробітники;
- інженер із застосування комп’ютерів;
- фахівці з експлуатації й обслуговування насосного та компресорного обладнання;
- фахівець з проектування, виготовлення та реалізації інтелектуальних пристроїв;
- інженер з впровадження нових технологій та техніки;
- інженери в машинобудуванні;
- викладач навчальних закладів різного рівня акредитації;
- програмісти;
- тестувальники програмного забезпечення.