КІБЕРБЕЗПЕКА: ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ У МАЙБУТНЬОМУ

Що таке професія в галузі кібербезпеки, ким можна працювати у майбутньому і на скільки вона перспективна.

ЕЛЕКТРОННІ ЗАЯВИ ПРИ ВСТУПІ: ЯК НЕ ПОМИЛИТИСЯ?

Здається, що коли виходиш на «фінальну стежку» вступної кампанії – знаєш ВСЕ: переглянуто багато інформації про університети, враховані поради друзів і є відчуття, що все під контролем. Але, як показує практика приймальної комісії, може трапитись все що завгодно.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ПРІОРИТЕТНІСТЬ ЗАЯВ ПРИ ВСТУПІ

Що робити, якщо виникають питання: «Що таке пріоритетність заяв?» та «Як правильно обрати пріоритетність заяв?». Необхідно обов’язково спробувати розібратись як правильно їх визначити щоб не припуститись помилок.

ПОСВЯТА НАБЛИЖАЄТЬСЯ: ВІД АБІТУРІЄНТА ДО СТУДЕНТА

Сьогодні ти ще абітурієнт, а завтра – студент найкращого університету! Студентські роки це важливий та яскравий період для будь-кого з нас. І у випускників саме зараз з’являється шанс доторкнутись до бурхливого та насиченого подіями студентського життя.

МЄД АБО ПЄД: ЯК ОБРАТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ?

Є бажання вступити до університету та стати студентом, але якої спеціальності не зрозуміло. Спробуємо розібратися, які існують варіанти для тих, хто ще не визначився та не розуміє з чого розпочати вибір майбутньої спеціальності.

Вступ до магістратури – НЕскладний вибір

Потрібно чи ні вступати до магістратури? Питання, яке починає турбувати більшість студентів-бакалаврів під час навчання, а також випускників минулих років, хто відчуває нестачу вузьконаправлених знань та вмінь. Одні студенти без вагань продовжують навчання, інші – зважують усі «за» та «проти» щодо подальшого навчання в магістратурі. І це є цілком природнім процесом.

ЯК ОБРАТИ НАЙКРАЩИЙ УНІВЕРСИТЕТ?

Зможеш дати відповідь на п’ять основних питань пов’язаних з вибором університету? Упевнений, що вибір найкращій? Може перевіримо?

СЕКРЕТИ ЕКОНОМІЇ ЧАСУ ПРИ ВЕДЕННІ КОНСПЕКТУ

Отримати високі результати по ЗНО та максимальні бали з мінімальними зусиллями вважаєте не досяжним? Відкриємо секрет як збільшити час на відпочинок та не зашкодити навчанню.

ТОП-5 ПЕРЕВАГ НА КОРИСТЬ ПРОБНОГО ЗНО

Є бажання дізнатися відповідь на питання: «Потрібно чи ні випробувати свої сили на пробному ЗНО?». Тоді разом спробуємо зважити всі «за» та «проти». Пропонуємо Топ-5 переваг на користь пробного ЗНО.