051 Економіка

Економічна кібернетика та бізнес-аналітика

Спеціальність: Економіка

Освітня программа: Економічна кібернетика та бізнес-аналітика

Перший предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Українська мова (0.35)

Третій предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Історія України (0.25), foreign_language (0.25), biology (0.2), physics (0.2), chemistry (0.2)

Освітня програма «Економічна кібернетика та бізнес аналітика» є унікальною  програмою на стику 2 сфер: IT та економіки. Вона поєднує вивчення економічних законів та принципів із знанням мов програмування та вмінням використовувати професійні аналітичні програмні продукти для вирішення бізнес-задач. Студенти проходять професійну підготовку  з використання сучасних інформаційних систем і технологій для збору, інтелектуального аналізу та обробки статистичних даних, виявлення та вирішення бізнес-проблем за допомогою економіко-математичних методів, прогнозування соціально-економічних процесів, технологій прийняття рішень, навички програмування, проектування та адміністрування баз даних, створення комп’ютерних мереж, безпеки інформації, управління проектами інформатизації, а також економічної теорії, макро- та мікроекономіки, економіки підприємства, менеджменту, маркетингу тощо.

Студенти напряму вирішують завдання практичного застосування та розробки прикладного програмного забезпечення для функціонування бізнесу, збору та обробки великих масивів економічних даних та формування відповідних аналітичних висновків, застосування інформаційних систем для покращення ефективності бізнесу, формування прогнозів та сценаріїв розвитку економічної ситуації як на рівні підприємства, так і країни в цілому.

Отримавши диплом, випускники можуть працювати фінансово-економічними та системними аналітиками, експертами з питань комп’ютеризації, програмістами, консультантами з інформаційних систем у різних сферах (виробництво, фінанси, управління персоналом, логістика), керівниками ІТ підрозділів підприємств.

Надаємо тільки практичні навички з мов програмування, розробки web-сайтів, роботи з базами даних, застосування Великих даних та Штучного інтелекту в економічній діяльності.Затребуваність наших випускників гарантується високим рівнем фундаментальної економічної, математичної та комп’ютерної підготовки.

Професії:

• бізнес-аналітик у фінансових установах;
  • системний аналітик;
  • проектний менеджер;
  • тестувальник програмного забезпечення;
  • фахівець з розробки та супровод у корпоративних інформаційних систем;
  • адміністратор баз даних;
  • адміністратор web-сайтів;
  • програміст;
  • адміністратор комп’ютерної мережі;
  • економіст, працівник банківської сфери, статистик, брокер, дилер.