072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Банківська справа

Спеціальність: Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Освітня программа: Банківська справа

Перший предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Українська мова (0.35)

Третій предмет НМТ (Ваговий коефіцієнт): Історія України (0.25), foreign_language (0.25), biology (0.2), physics (0.2), chemistry (0.2)

Цифровізація банківської системи України вимагає фахівців нового покоління.

Цікаво? Тоді обирайте освітню програму «Банківська справа».

Цифровізація банківської діяльності, інновації ринку банківських послуг, світові банківські системи, онлайн банкінг, онлайн-безпека клієнтів банку, особливості роботи необанків, кеш-менеджмент, аналіз даних, ризик-менеджмент у банку, маркетинг в банку,… і це невичерпний перелік фундаментальних знань та практичних навичок, що отримають студенти, які обрали освітню програму «Банківська справа» спеціальності 072«Фінанси, банківська справа та страхування».

У студентів, які отримають диплом за спеціальністю 072«Фінанси, банківська справа та страхування» за освітньою програмою «Банківська справа», завжди будуть перспективи кар’єрного зростання, особистого та професійного розвитку.

Вона є однією з універсальних економічних програм, що цілеспрямовано готує висококваліфікованих фахівців, яких потребує банківська сфера (Національний банк України, комерційні та державні банки), комерційний фінансовий сектор економіки, зокрема, FinTech компанії.

Отримані знання на базі освітньої програми «Банківська справа» дають можливість побудувати успішну кар’єру.

Цифровізація вимагає впровадження у діяльність банків інновацій та максимального залучення засобів автоматизації щодо надання сучасних банківських послуг, але водночас залишається і потреба в спілкуванні із клієнтами. Саме тому, обравши освітню програму «Банківська справа», кожен може знайти можливості працевлаштування з урахуванням індивідуальних інтересів та потреб з рівнем доходів, що приблизно у два рази вищий від середнього по країні.

• аналітик (начальник) відділу аналізу та планування;
  • антифрод-аналітик банку;
  • маркетолог-аналітик з продажу банківських продуктів;
  • начальник відділу розвитку продуктів роздрібного бізнесу;
  • менеджер проєктів та програм кредитування роздрібного бізнесу проєктного офісу (скорингові системи);
  • начальник відділу моделювання та звітності управління ризик-аналізу клієнтів роздрібного бізнесу департаменту кредитних ризиків та оцінки активів;
  • начальник служби фінансового моніторингу банку;
  • начальник відділення банку;
  • начальник управління інтернет-еквайрингу.

І це не вичерпаний перелік пропозицій!!!